Jakub ABRAHÁM

 kouč pánskej módy a spoločenskej etikety

© foto Lucia Liščinská
© foto Lucia Liščinská

Nie je dôležité sa obliecť draho, dôležité je obliecť sa vhodne... 

Jakub Abrahám sa narodil 1. 2. 1993 v Bratislave. 

Pôvodne študoval na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave, ale po piatich rokoch sa rozhodol prejsť na hereckú dráhu. Absolvoval štúdium herectva na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave a už počas školy sa začal aktívne venovať práci v dabingu, rozhlase a divadle. Účinkoval v predstaveniach Slovenského národného divadla: Madame Bovary, Hamlet a Barbier zo Sevilly.

V roku 2011 založil profesionálnu divadelnú spoločnosť Činoherný klub Bratislava, ktorú vedie a zároveň aj účinkuje vo viacerých inscenáciách. Šesť rokov uvádzal svoju divadelnú talkshow BEZ OPONY, v ktorej vyspovedal viac ako päťdesiatpäť významných osobností z kultúrneho a spoločenského života.

Absolvoval viacero školení, seminárov a vzdelávacích programov v Medzinárodnom klube SR zameraných na pánsku módu, spoločenskú etiketu a protokol u dlhoročného diplomata Rudolfa Hromádku. Svoje znalosti si rozšíril aj v prestížnom vzdelávacom programe "Master of business etiquette" (MBE) v Prahe, pod vedením Ladislava Špačka. 

Aktívne sa zaujíma o dianie v britskej kráľovskej rodine, svoje vedomosti a postrehy zúročuje aj ako kráľovský komentátor. 

Od roku 2014 sa venuje odbornému hodnoteniu reštaurácií a hotelov pre renomovaný magazín TREND. 

Jakub Abrahám je vyhľadávaným dabingovým hercom, jeho hlas môžete počuť z televízie, rozhlasu alebo reklamných spotov, jeho služby v oblasti poradenstva etikety, imidžu a komunikácie využívajú poprední manažéri firiem, politici, hovorcovia spoločností, ale aj médiá, s ktorými často spolupracuje. 


     Kurzy ktoré vediem