Referencie

Ohlasy spokojných klientov

Ondrej Macko

IT špecialista / šéfredaktor TOUCHIT.sk

S výberom od Jakuba som veľmi spokojný, lebo mi ukázal ako sa dá zmeniť klasický štýl za niečo, čo sa dá ihneď všimnúť. Zažil som to po ukážke v Teleráne, kedy sa ma moji známi pýtali ako som mohol za 10 minút omladnúť. Neskôr som sa s Jakubom stretol a pomohol mi pri výbere finálneho štýlu oblečenia. Toto budem používať pri rôznych príležitostiach ako sú televízne alebo youtube vstupy. Naozaj dobrý výber 


Hodnotenie vzdelávacieho programu               Pán a Pani Etiketa

Páčila sa mi vysoká úroveň kurzu, kurz bol rozdelený na bloky prednášku z etikety, dress code pre dámy a pánov, kurz líčenia. Prihlásila som sa na poslednú chvíľu, ale ani minútku neľutujem, skvelí lektori, príjemná atmosféra, nové znalosti rady a tipy vo všetkých oblastiach etikety. Veľmi pekné priestory, neformálne, super občerstvenie, jednoducho kurz na úrovni, ktorú stojí jednoznačne zato a zíde sa bežne každému, komu záleží na sebarozvoji pri akejkoľvek profesii. Názorne skúšky, rady, individuálny prístup pri líčení, super lektori a zároveň som sa bavila, bolo to neformálne, radosť učiť sa a osvojiť si nové znalosti v oblasti etikety. 

Marek Pauer

Manažér spoločnosti

Som nadšený vedomosťami a profesionalitou pána Abraháma. V našej firme nám pomohol nastaviť stabilný a efektný dresscode a naučil nás aj základom spoločenskej etikety. Vo firme pracuje viac ako 150 zamestnancov z toho 25 manažérov a všetci sme z jeho prednášky odchádzali bohatší. Ďakujeme a radi sa s Vami pán Abrahám opäť stretneme.